Оқушылардың олимпиада жетістіктері
Оқушылардың олимпиада жетістіктері
Р/с |
Оқушының аты-жөні |
Класс |
Байқау атауы |
Алған орны |
Пән мұғалімі |
1 |
Серикова Лейла |
2 |
Аудандық бастауыш класс арасында ғылыми жоба |
2 |
Аязбекова Д.С. |
2 |
Абылғазина Айнара |
3 Б |
Аудандық тіл мерексіне орай мәнерлеп оқу |
2 |
Мұстафина С.С |
3 |
Нурдуллаева Ақниет |
4 В |
Аудандық тіл мерекесіне орай мәнерлеп оқу |
3 |
Исабаева А.Б. |
4 |
Қамсызбай Нұрдана |
3 Б |
Аудандық тіл мерекесіне орай мәнерлеп оқу |
2 |
Аязбекова Д.С |
5 |
Борантайқызы Айзере |
3 А |
Аудандық бастауыш класс пән олимпиадасы |
1 |
Омаркулова Г.С. |
6 |
Хайса Елнұр |
4 Б |
Аудандық бастауыш класс пән олимпиадасы |
1 |
Құспанова Л.Р. |
7 |
Қанағатова Ақерке |
4 А |
Аудандық бастауыш класс пән олимпиадасы |
2 |
Бураханова А.А. |
8 |
Аманбаев Темирлан |
3 Б |
Аудандық бастауыш класс пән олимпиадасы |
2 |
Зулхарова І.Г. |
9 |
Қуатбеков Ұлан |
4 В |
Аудандық бастауыш класс пән олимпиадасы |
3 |
Исабаева А.Б. |
10 |
Русланова Гүлназ |
4 |
Аудандық бастауыш класс пән олимпиадасы |
3 |
Омарханова Б.М. |
11 |
Борантайқызы Айзере |
3 А |
Республикалық «Ақ көгершін»атты балалар байқауы |
2 |
Омаркулова Г.С. |
12 |
Қаппасов Арғын |
3 А |
Республикалық «Ақ көгершін»атты балалар байқауы |
3 |
Омаркулова Г.С. |
13 |
Тұрсын Жансая |
8 В |
Аудандық пән олимпиада қазақ тілі мен әдебиеті |
1 |
Канапьянова А.А. |
14 |
Сембина Балауса |
9 А |
Аудандық пән олимпиада география |
1 |
Тлегенова Г.Г. |
15 |
Хасанов Еркебұлан |
10 А |
Аудандық пән олимпиада физика |
1 |
Оразбекова Г.О. |
16 |
Құсманғалиева Алинур |
11 Б |
Аудандық пән олимпиада биология |
2 |
Шонашева А.Г. |
17 |
Сарсенова Сая |
9 А |
Аудандық пән олимпиада математика |
2 |
Жанғалиева С.А. |
18 |
Мейрамбек Аружан |
9 Б |
Аудандық пән олимпиада қазақ тілі мен әдебиеті |
2 |
Қайсабекова Р.Б. |
19 |
Мақсатова Айым |
8 А |
Аудандық пән олимпиада информатика |
2 |
Раисов Б.С. |
20 |
Бөлегенова Нұршат |
11 Б |
Аудандық пән олимпиада қазақ тілі мен әдебиеті |
2 |
Жұматаева А.О. |
21 |
Жанғалиева Назерке |
11 Б |
Аудандық пән олимпиада география |
2 |
Тлегенова Г.Г. |
22 |
Құсманов Нұрбол |
10 А |
Аудандық пән олимпиада информатика |
2 |
Өскенбаева М. |
23 |
Савиханова Аида |
9 А |
Аудандық пән олимпиада биология |
3 |
ШырайымбековаФ.Е |
24 |
Сарсенова Інкәр |
8 Б |
Аудандық пән олимпиада физика |
3 |
Жумаканова Ж.Ж. |
25 |
Омиржан Жанна |
10 А |
Аудандық пән олимпиада химия |
3 |
Нұрбекова А.М. |
26 |
Берикқанова Арайлым |
8 Б |
Аудандық пән олимпиада Қазақстан тарихы |
3 |
Чалгинбаева Г.С. |
27 |
Бақиятова Айдана |
10 Б |
Аудандық пән олимпиада математика |
3 |
Фаткулина Г.М. |
28 |
Насипбекова Ақбота |
10 В |
Аудандық пән олимпиада Қазақстан тарихы |
3 |
Мухиева А.Қ. |
29 |
Бөлегенова Камшат |
11 Б |
Аудандық пән олимпиада Қазақстан тарихы |
3 |
Чалгинбаева Г.С. |
30 |
Шарипханова Венера |
10 Б |
Аудандық пән олимпиада Адам.Қоғам.Құқық |
3 |
Нысанбаева Г.Қ. |
31 |
Ахметжанова Элмира |
11 А |
Аудандық пән олимпиада Адам.Қоғам.Құқық |
3 |
Нысанбаева Г.Қ. |
32 |
Сембина Балауса |
9 А |
Облыстық пән олимпиадасы география пәні |
2 |
Тлегенова Г.Т. |
33 |
Касенова Раяна |
11 Б |
Аудандық «Жарқын болашақ»олимпиадасы |
1 |
Жұматаева А.О. |
34 |
Ахметов Айдос |
7 В |
Аудандық «Жарқын болашақ»олимпиадасы |
3 |
Мадымов М.М. |
35 |
Амантай Ақбота |
10 А |
Аудандық «Ақберен»байқауы «Шешендік сөз» бөлімі |
3 |
Қайсабекова Р.Б. |
36 |
Көлбай Данагүл |
9 В |
Аудандық «Ақберен»байқауы «Ақындар мүшайрасы» |
2 |
Қалиясова А.М. |
37 |
Наурызханова Сымбат |
9 Б |
Аудандық «Ақберен»байқауы «Ұлттық аспап» |
3 |
Қайсабекова Р.Б. |
38 |
Сарсенова Інкәр |
8 Б |
Аудандық «Ақберен»байқауы «Көркем сөз» |
3 |
Джуматаева А.О. |
39 |
Күзембаев Архат |
7 Б |
Аудандық «Ақберен»байқауы «Ақындар айтысы» |
3 |
Адилханова Л.М. |
40 |
Сарсенова Інкәр |
8 Б |
Республикалық М.Мақатаев Төс белгісі |
|
Жұматаева А.О. |